Markizy Tarasowe


O FIRMIE ATUT MARKIZY TRÓJMIASTO

Jesteśmy Trójmiejską firmą z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku świadczymy swoje usługi nieprzerwanie od 1995 roku. Zapewniamy naszym Klientom szczególnie z województwa Pomorskiego Markizy Tarasowe i Rolety Okienne o najwyższej jakości z pełną gwarancją. Oferowane przez nas produkty osłon tarasowych są wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta. Wszystkie oferowane przez nas markizy są wykonywane na konkretny wymiar tarasu. Markizy Tarasowe w ramach wyposażenia dodatkowego mogą posiadać silnik elektryczny, który zwiększa komfort użytkowania oraz akcesoria takie jak czujniki wiatru i słońca. Wykonujemy również integracje Markizy z systemami SMART Home (Somfy TaHoma, Fibaro, inne) dzięki czemu mogą Państwo w dowolnym momencie zarządzać markizą z poziomu swojego telefonu, smartfon-a lub komputera.  Posiadamy bardzo bogaty katalog tkanin (poszyć markizowych) oraz paletę kolorów konstrukcji (próbnik RAL). Wszystkie wykorzystywane do produkcji markizy tkaniny, konstrukcja oraz silnik posiadają wieloletnią gwarancję i zapewniają najwyższe standardy jakości. Dzięki wykorzystaniu komponentów od najlepszych dostawców oraz wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom profesjonalne usługi z pełną gwarancją satysfakcji.

Jesteśmy otwarci na rozmowy z firmami branżowymi i projektantami zapraszamy do nawiązania szerszej współpracy biznesowej.

Serdecznie zapraszamy klientów indywidualnych szczególnie z rejonu Trójmiasta i okolic – Gdańska, Sopotu, Gdyni, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa i Juraty do umówienia się na pomiary i wyceny markizy idealnie dopasowanej do Państwa Tarasu. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poprzez dedykowaną infolinię.

Ostatnie wpisy na naszym blogu

KONTAKT

 

  • PHU Atut Rolety

  • ul. Młyńska 31
  • 83-031 Różyny
  • (pod Gdańskiem)
  • Pomorskie
  • Polska

Skontaktuj się z nami

Infolinia: 58 304 95 15
Mobile: 601 613 023

Formularz Kontaktowy